• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

apartamenty świnoujście, szukam

apartamenty świnoujście, szukam

Zastanawiam się czy w Świnoujściu maja plaże, które spełnią wymagania takich osób jak ja? Lubię dużo piasku i szerokie plaże. Nie wiem nic o tym miejscu, dlatego dajcie mi znać jak to naprawdę wygląda, a nie na zdjęciach.

dzaman

Posty: 2

 
My lubimy jeździć do Świnoujścia, bo stamtąd mamy blisko do Niemiec. Nie trzeba nawet brać samochodu żeby tam pojechać. Korzystamy z rowerów i to są niezapomniane chwile według mnie to miejsce dla singli, zakochanych jak i dla rodzin z dziećmi.

Nikuś23

Posty: 2

 
Nieraz wynajmujemy w świnoujściu noclegi i jesteśmy zadowoleni. Lokalizacje są różne, ale najczęściej blisko głównej promenady. Według mnie ceny są jednymi z niższych, dlatego opłaca się tam jechać z całą swoją rodziną.

Zdzichu 

Posty: 6

 
Korzystamy zawsze w noclegów w Świnoujściu i innego miejsca nie chcemy. Według mnie to miejsce jest optymalne pod względem wielkości. Można odnaleźć tam atrakcje i dla starszych i dla młodszych. My jedziemy w dziesięć osób i każdy jest faktycznie niezwykle zadowolony. Jeżeli szukacie miejsca na nocleg to to miasto Wam polecam.

Becik45

Posty: 5

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego samochodu. Cenię sobie i to niesłychanie komfort i na to zwracam swoja uwagę.

Marioleczka

Posty: 2

 
Rezerwujemy w Świnoujściu apartamenty przy plaży ze strony https://promenadaapartamenty.pl. Jest super. Mnie się to miejsce podoba. Apartamenty są niezmiernie dobrze wyposażone, z widokiem na morze. Polecam to miejsce.

Marioleczka

Posty: 4

 
Wynajmujmy w kilka ludzi apartamenty w świnoujściu. Ceny są zawsze jednym z niższych, jakie znajdujemy nad morzem. To, dlatego że rozmawiamy z właścicielem, a nie dziesięcioma pośrednikami, którzy naliczają sobie koszty.

090913123

Posty: 2

 
Wynajmujmy w kilka osób apartamenty w świnoujściu. Ceny są zawsze jednym z niższych, jakie znajdujemy nad morzem. To, dlatego że rozmawiamy z właścicielem, a nie dziesięcioma pośrednikami, którzy naliczają sobie koszty.

Yuri20

Posty: 3

 
Najlepiej jest pojechać do Świnoujścia i sprawdzić czy się tam nam podoba. Jeżeli nie to mamy wiele miejsc w pobliżu, które na pewno pożądane byłoby będzie odwiedzić i sprawdzić.

Nikuś23

Posty: 3