• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

apartamenty na wynajem Kołobrzeg, szukam

apartamenty na wynajem Kołobrzeg, szukam

W te wakacje wybieram się nad morze. Dawniej jeździłem w góry, ale pora zmienić przyzwyczajenia. Polecicie mi jakieś miejsce nad morzem, które będzie ciekawe. Jadę z dwójka dzieci i dla nich przydałby się jakaś atrakcja.

Kaazz

Posty: 4

 
My, jeśli wybieramy jakieś miejsce to sprawdzamy czy ma udogodnienia dla całej rodziny. Na pewno basen to nad morzem podstawa i to sprawdzamy. Przydaje się plac zabaw, jest też sauna. Wtedy wszyscy dobrze bawią.

Snaco

Posty: 19

 
Apartamenty są super. Duże, komfortowe i niezmiernie dobrze wyposażone. Według mnie nic tańszego i lepszego się nie znajdzie, wobec tego warto to rezerwować.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Gdyby pogoda nad morzem była lepsza to nie zamieniłbym tego miejsca na żadne inne. Ten piękny piasek to właśnie coś, czego brakuje mi w krajach południowych. Lubię polskie morze, dlatego bardzo cetnie jeździmy z rodziną nad nie. Jeśli ktoś jeszcze nie był nad morzem to polecam pojechać i się przekonać jak to jest.

irecki67

Posty: 4

 
Wybrałem luksusowy apartament w Kołobrzegu w tej firmie http://www.balticpolanki.eu/pl/apartament/. Mają naprawdę luksus w niezwykle przystępnej cenie. Apartamenty z pełnym wyposażeniem. Polecam wszystkim.

eleganTT

Posty: 14

 
My, jeśli wybieramy jakieś miejsce to sprawdzamy czy ma udogodnienia dla całej rodziny. Na pewno basen to nad morzem podstawa i to sprawdzamy. Przydaje się plac zabaw, jest też sauna. Wówczas wszyscy dobrze bawią.

09_opelek

Posty: 3

 
Każdy znajdzie dla siebie w Kołobrzegu na wynajem apartamenty, bo jest ich dużo. Ceny są zależne od długości pobytu, ale i od wyposażenia apartamentu. Im coś lepsze tym droższe, ale jednocześnie bardziej komfortowe.

Lupusx

Posty: 2