• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jaki hotel Międzywodzie

Jaki hotel Międzywodzie

Na urlop wybieramy się z rodziną do Międzywodzia, chciałbym się zapytać, jaki hotel możecie mi polecić. Jedziemy rodziną w 3 osoby. To co dla nas ważne, to aby był basen w hotelu na wypadek brzydkiej pogody oraz, aby było jak najbliżej do plaży.

nighthaze

Posty: 4

 
Z całą pewnością jeżeli chodzi o fajny i miły pobyt nad morzem to polecam http://gryfmiedzywodzie.pl. Byłem tutaj zarówno na wakacje jak i na długi weekend. Bardzo dobre warunki, w ośrodku basen i strefa spa. Można sobie naprawdę świetnie odpocząć. Bardzo polecam!

yetisize

Posty: 15

 
Jaki rodzaj pokoju wybieracie jak jesteście w 4 osoby. 2 dorosłych i dwójka dzieci 6 i 9 lat? Zastanawiam się czy jakieś łóżka będą, czy na dostawkę się nastawiać. Możecie coś podpowiedzieć?

Max Pejnn

Posty: 22

 
Ja bardzo dobrze wypoczywam nad naszym morzem. Uwielbiam bałtyckie plaże, uwielbiam mewy. Może i pogoda nie zawsze rozpieszcza, ale zdecydowanie wakacje nad Bałtykiem dają mi niesamowitego kopa do pracy.

Gość-007

Posty: 21

 
Uwielbiam podróże, poznawanie nowych miejsc. Już nie mogę się doczekać tegorocznych wakacji. Mamy zaplanowany pobyt w Trójmieście. Myślę, że to będą super wakacje i wszyscy będą zadowoleni.

Hunka

Posty: 8

 
Uwielbiam spędzać czas w hotelach i ośrodkach, które dają mi możliwość odpoczynku w SPA, albo poleżenie sobie na basenie. Człowieka wówczas ma taką odrobinę luksusu.

Elegant3

Posty: 22

 
Urlop to wazna sprawa. Trzeba wypoczywać, bo inaczej człowiek nie ma sił na nic, nic go nie cieszy. Takie przemęczenie organizmu zdecydowanie nie jest dobrą sprawą.

czartuś34

Posty: 7

 
Czy zawsze szukacie miejsca ze SPA? Czy nie jest to dla Was najważniejsze? Ja osobiście szukam albo, żeby był basen albo żeby było spa. Pomaga mi się to relaksować.

pawel253

Posty: 17

 
Jeżeli o mnie chodzi, ja bardzo lubię nad naszym morzem miejscowości oddalone od głównych ośrodków wypoczynkowych, a z drugiej strony lubię wypoczywać w komfortowych warunkach.

snuwek

Posty: 14

 
Marzą mi się podróże kamperem po całej Europie. Jeszcze trochę trzeba poczekać, tym czasem w tym roku objazd po polskim wybrzeżu. Zobaczymy jakie atrakcje uda nam się obejrzeć.

Snaco90

Posty: 25