• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Czy ciężko nad morzem o ośrodek z spa ?

Czy ciężko nad morzem o ośrodek z spa ?

Ten urlop chcemy spędzić inaczej. Szukamy pola namiotowego nad morzem, ale takiego gdzie są normalne łazienki, na jakimś po prostu ośrodku. Mamy 5 letniego synka, także to podstawa.

Co polecacie?

zammmbro

Posty: 7

 
Wszystko jest raczej drogo, niemniej jednak ośrodek wczasowy nad morzem spa to oferta nie do odrzucenia. W takim miejscu wypoczywa się rewelacyjnie i ładuje akumulatory na dalszą część roku pracy.

franek22

Posty: 14

 
Do takiego ośrodka wczasowego z polem namiotowym wybraliśmy się z mężem i dziećmi w tamtym roku. W końcu okazało się, że my wylądowaliśmy w pokoju, a dzieciaki rozbiły sobie namiot. Dobra sprawa.

Morchepl

Posty: 11

 
W Chłapowie byłam raz, bardzo miło wspominam ten urlop. Nie trwał długo, ale do takich letniskowych domków nad morzem to można jeździć. Bardzo blisko jest plaża, a to najważniejsze. Dzieciaki rozbiły sobie potem namiot na polu namiotowym, które też jest na terenie tego ośrodka.

Jasiaaa

Posty: 17

 
Mnie też marzy się taki wypoczynek, ośrodek w lesie spa. W tym roku jednak za późno na takie plany, będą tylko jeziora, ale na przyszły rok już koniecznie trzeba będzie coś takiego zaplanować.

kuBawodzu

Posty: 26

 
Polecam swoje osobiste i ulubione spa nad morzem. To taki mały kurort. Dla tych co kochają konie i dla tych, którzy lubią leniuchować, plaża blisko 200 m http://oland.com.pl.

Koniecznie odwiedźcie to miejsce.

MShR

Posty: 18

 
Osobiście z doświadczenia polecam to pole namiotowe nad morzem w Chłapowie. Z powodzeniem można jechać tam z dzieciakami, bo warunki mają bardzo dobre. Dużo rozrywki, nawet dla takich maluchów po 3 latka, bo są tam place zabaw. Gorąco polecam to miejsce.

sertusw

Posty: 13

 
Chłapowo kocha nasz syn. Wobec tego jeździmy tam raczej co roku. W tym roku będziemy natomiast na polu namiotowym, zawsze jeździmy nad morze raczej do pokoi. Teraz chcemy spróbować czegoś innego.

Lupusx

Posty: 12

 
Takie miejsca jak ośrodek w lesie spa są zaczarowane. Wszystko poza nim przestaje istnieć, wszelkie problemy przestają cię dotyczyć, jest po prostu ekstra. Nie ulega wątpliwości, że taka rekreacja kosztuje, niemniej jednak nie ma sobie co żałować. W końcu wakacje są raz w roku. Dlatego życzę wszystkim miłego odpoczynku i pozdrawiam.

znaszmnie

Posty: 22