• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Szukam ośrodka spa nad morzem?

Szukam ośrodka spa nad morzem?

Dzień dobry. Czy jesteście w stanie mi teraz rekomendować jakiś ośrodek spa nad morzem? Zależy mi na tym, aby to było sprawdzone miejsce, na którym się nie zawiodę.

gurbum

Posty: 7

 
Domek we Władysławowie wybierałem kilka dni, ponieważ chciałem w największym stopniu zorientować się, jaką ofertę są w stanie zaproponować mi poszczególne obiekty. Zależało mi na czymś z łazienką, kuchnią i niezbędnym wyposażeniem. Na szczęście na majówkę za czteroosobowy domek płaciliśmy 150 zł za dobę.

ZetMichał

Posty: 19

 
Domki we Władysławowie dają możliwość bardzo szerokiego wyboru pomiędzy co najmniej kilkudziesięcioma ofertami, które potrafią przyprawić o ból głowy. Wspólnie z dziewczyną kierowaliśmy się ofertą zamieszczoną w obrębie stron internetowych, na czym oparliśmy swój wybór. Akurat nie rozczarowaliśmy się.

szybkiB

Posty: 14

 
Wydawało mi się, że znalezienie ośrodka spa we Władysławowie będzie dla mnie bardzo proste. Postawiony zostałem jednak przed dość skomplikowanym wyborem, bo mogłem wybierać pomiędzy kilkoma ośrodkami SPA.

Hrabusss

Posty: 22

 
Moje dzieci wymarzyły sobie, że w te wakacje wynajmiemy dwa domki nad morzem, w których spędzimy co najmniej kilka dni. Wspólnie z żoną od jakiegoś czasu planujemy te wakacje, a wychodzi na to, że w pełni wyposażony domek letniskowy (z kuchnią i łazienką) w okresie letnim stanowi wydatek 250 złotych za noc.

HalskiPol

Posty: 16

 
Polecam Wam wybierać domki letniskowe we Władysławowie, które pomieszczą grupę 4 lub nawet 6 osób. Wynajem takiego obiektu okazuje się zdecydowanie najbardziej opłacalny, ponieważ to wydatek rzędu 150-250 złotych za całą grupę. W przeliczeniu na osobę to dobra cena.

Bryzyt1

Posty: 17

 
Wybierając ośrodek spa nad morzem brałem pod uwagę przede wszystkim konkurencyjność cenową oferty, a także rodzaj wyżywienia. Istotne były dla mnie opinie innych turystów. W rezultacie dokonałem wyboru ośrodka w http://oland.com.pl. Polecam wszystkim!

Anonim.KuBa

Posty: 28

 
Miałem okazję poczytać rzeczywiście wiele o ofertach domków letniskowych nad morzem. Dzięki znalezionym na tym forum poradom zarezerwowałem domek za zaledwie 150 zł.

stopiw7

Posty: 15

 
Osobiście zwracałem uwagę na to, aby domki letniskowe nad morzem, które brałem pod uwagę były zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Duży atut stanowiła dla mnie piaszczysta plaża i łagodne zejście do morza. To sprawy, które warto wziąć pod uwagę.

zeroo13

Posty: 23