• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Szukam hurtowni srebra?

Szukam hurtowni srebra?

Hej.
Jak Wam się wydaje biżuteria srebrna w hurcie będzie mnóstwo tańsza od cen detalicznych, które obowiązują normalnie w sklepach i u jubilera? Sonduję szanse rozpoczęcia działalności w tej branży.

esdoen1

Posty: 12

 
Ciekawiło mnie to niedawno, w jaki sposób działa internetowa hurtownia srebra. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, gdy zamówiłem u nich produkty po raz pierwszy. Jest OK.

norca

Posty: 23

 
Dużo wątpliwości w mojej głowie pojawiały się wówczas, gdy interesowały mnie hurtownie srebra. Wybór jednej z nich wiązał się z naprawdę sporą odpowiedzialnością, jakiej wolałbym uniknąć. Na szczęście decyzja okazała się trafna.

El2CzupakaBra

Posty: 18

 
Wśród hurtowni srebra w mojej opinii na plus wyróżnia się http://www.falana.pl.

Atrakcyjne rabaty, dobre ceny, tania lub nawet darmowa wysyłka. Zero wad :)

345_14

Posty: 12

 
Brałem pod uwagę realizowanie zakupów w internetowych hurtowniach srebra. Na razie nie jestem pewien czy będę w stanie wybrać naprawdę atrakcyjne z punktu widzenia klientów i klientek produkty, więc wstrzymałem się ze składaniem zamówienia.

3_0Simer

Posty: 14

 
Wielokrotnie ciekawiło mnie to, co może mieć mi do zaoferowania hurtownia biżuterii srebrnej. Niedawno rozejrzałem się w tym temacie i jestem nieco rozczarowany, bo ceny nie są z mojego punktu widzenia wystarczająco satysfakcjonujące. Nie wiem co o tym myśleć.

sertusw

Posty: 13

 
Częstokroć ciekawiło mnie to, co może mieć mi do zaoferowania hurtownia biżuterii srebrnej. Niedawno rozejrzałem się w tym temacie i jestem nieco rozczarowany, albowiem ceny nie są z mojego punktu widzenia wystarczająco satysfakcjonujące. Nie wiem co o tym myśleć.

Miluśkooo2

Posty: 10