• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

pierścionki z markazytami, dobry sklep?

pierścionki z markazytami, dobry sklep?

Spodobał mi się pewien rodzaj biżuterii, a dokładnie pierścionki z blue topazem. Jak ten kamień ma się do trwałości. Nie niszczy się? Jak jesteście szczęśliwymi posiadaczkami takiej biżuterii, napiszcie, gdzie robicie zakupy.

dziubasek

Posty: 6

 
Wyśmienicie, iż trafiłam na wasz wątek, bo może w końcu dowiem się, gdzie robić zakupy srebrnej biżuterii online? Jak macie jakieś propozycje, to chętnie się z nimi zapoznam. Przede mną spore wyjście, więc każda pomoc jest dla mnie znacząca.

Adam74022

Posty: 28

 
Uwielbiam srebro. Właściwie nie noszę innej biżuterii niż kolczyki z markazytami. Zakupy normalnie robię online, bowiem jest większy wybór i niższe ceny. Ostatnio odnalazłam bardzo ciekawy sklep. Możecie zobaczyć tutaj https://braccatta.com/pl/kamienie-szlachetne-markazyty.

PaweL

Posty: 12

 
Muszę powiedzieć, iż ja również jestem pod wrażeniem jakości ofert online. Już niejeden sklep zrobił na mnie wrażenie. Mam nadzieję, iż jak już dokonam zakupu, nie zawiodę się na prawdziwości oferty. Jak coś, to bez wątpienia możecie pisać i polecać własne wiarygodne sklepy ze srebrną biżuterią. Pozdrawiam.

djramu

Posty: 22

 
Nabyłam ostatnio biżuterię i jestem pod wrażeniem, że tak ładne wyroby biżuteryjne można odnaleźć online. Do tej pory bałam się zakupów poprzez Internet, niemniej jednak od teraz stawiam na szeroki wybór pierścionków z niebieskimi topazami :D Nie ma porównania z ofertami w typowych sklepach stacjonarnych.

labuh

Posty: 20

 
Świetnie, że trafiłam na wasz wątek, bo może w końcu dowiem się, gdzie robić zakupy srebrnej biżuterii online? Jak macie jakieś propozycje, to chętnie się z nimi zapoznam. Przede mną wielkie wyjście, więc każda pomoc jest dla mnie ważna.

Nikiiii

Posty: 6

 
No tak taka biżuteria jest tańsza, natomiast jak weźmiesz pod spostrzeżenie srebro z kamieniami szlachetnymi to ceny już wcale takie niskie nie są :D Tak czy w przeciwnym razie, ja również wolę srebro. Przede wszystkim nie uczula mnie, natomiast muszę mieć pewność, że kupuję ozdobę ze srebra próby 925. Jeżeli macie jakiś ulubiony sklep, piszcie.

Kaazz

Posty: 13

 
Może poszukaj jakiegoś dobrego bloga o biżuterii srebrnej. Najlepsze porady znajdują się w poradnikach na stronach internetowych sklepów z biżuterią. Tam masz naprawdę sprawdzone porady.

czesiekk

Posty: 11

 
Też chętnie oglądam srebrną biżuterię w sklepach online. Nie mam jednak jednego zaufanego sklepu, który by mi spasował. Może tu na forum znajdą się miłe osoby i polecą jakiś dobry sklep, gdzie można mieć pewność co do prawdziwego srebra.

Elumino56

Posty: 11