• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Srebrne naszyjniki, gdzie warto ?

Srebrne naszyjniki, gdzie warto ?

Hej. Nie jestem akurat na topie co jest w modzie, jeśli chodzi o biżuterię. Dużo słyszy się teraz o biżuterii gwiazd. Gdzie można taką dostać, czy rzeczywiście olśniewa i jest naprawdę warta posiadania?

dariusz_D

Posty: 14

 
Tak się stało, że też oszukano mnie jeśli chodzi o kolczyki swarovski. Powiedziałam sobie trudno, cena była przedziwnie niska. Tak też myślałam. Gorzej byłoby dostać podróbę za większe pieniądze. To bym się kłuciła. Teraz planuje właśnie zakup w tym sklepie, bo dobrze go internauci oceniają.

gruszkk7

Posty: 16

 
Bogaty wybór srebrnych łańcuszków znajdziesz na tej stronie http://www.valerio.pl. To mój zaufany sklep, dzięki któremu wszystkie zakupy są udane i podobają się nie tylko mnie. Polecam gorąco, zwłaszcza płci pięknej. Znajdziecie tu masę wyrobów jubilerskich, które was urzekną.

do-ob

Posty: 11

 
Każda z nas ma takie dylematy, a potem jednak zawsze jest dobrze. Ostatnio też miałam problem z wyborem naszyjnika celebrytka, który postanowiłam, że muszę mieć. Wybór był trudny, bo jest tego na naszym rynku sporo, ale wszystko skończyło się ok i jestem zadowolona.

czysett

Posty: 19

 
O kolczykach swarovski wiem już wszystko. Umiem odróżnić podróbę od oryginałów i nikt mnie nie nabierze. Strzeżcie się sklepy z podróbami, bo ze mną nie można zaczynać. Pozdrawiam wielbicielki Swarovskiego.

Kaazz

Posty: 13

 
Osobiście też nie wytrzymałabym bez kupowania błyskotek. Bardzo je kocham i mam sporą kolekcję. W tym sklepie bardzo podoba mi się kolekcja biżuterii gwiazd. Jest inna niż wszędzie, dlatego już szykuję się z zamiarem na zakup małego co nieco. Jak sklep jest sprawdzony to nie boję się zakupów online.

ciartare00

Posty: 17

 
Chyba już kiedyś wchodziłam na ich stronkę, ale nie robiłam zakupów. Fajne mają srebrne bransoletki. Ogólnie dobry sklep jeśli chodzi o jakość, bo czytałam o nich opinie. Pozdrawiam i życzę powodzenia na zakupach:)

mati

Posty: 11

 
Uważam, że srebrny łańcuszek na prezent to za mało. Osobiście wolałabym jeszcze dołożyć jakiś ekstra wisiorek lub skompletować to jeszcze z bransoletką. Jak ma być na bogato to na bogato. Dla kobiet prezenty mają niezwykłe znaczenie, dlatego warto je obdarowywać systematycznie. Teraz mamy tyle wyboru, że nie jest trudno coś wybrać.

szulmar

Posty: 19

 
Chyba już kiedyś wchodziłam na ich stronkę, ale nie robiłam zakupów. Fajne mają srebrne bransoletki. Ogólnie dobry sklep jeśli chodzi o jakość, bowiem czytałam o nich opinie. Pozdrawiam i życzę powodzenia na zakupach:)

irek1981

Posty: 21

 
Każda z nas ma takie dylematy, a potem jednakże zawsze jest dobrze. Ostatnio też miałam problem z wyborem naszyjnika celebrytka, który postanowiłam, iż muszę mieć. Wybór był trudny, bo jest tego na naszym rynku mnóstwo, niemniej jednak wszystko skończyło się ok i jestem zadowolona.

ewu1u01

Posty: 15