• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

rzemień ze skóry tanio

rzemień ze skóry tanio

Koraliki i zawieszki, które pozwolą mi zrealizować moje projekty dotyczące biżuterii, gdzie znajdę szeroki wybór? Potrzebny mi profesjonalny sklep, który specjalizuje się właśnie w takich elementach dla rękodzielników.

Nikusinski23

Posty: 14

 
Kiedyś się trochę bawiłam w rękodzieło, ale jakoś mi przeminęło z wiatrem ;P czasu zaczęło brakować i tak jakoś powoli od tego odeszłam, ale może pora wrócić? ;>

codePerformance

Posty: 19

 
W sumie od dziecka byłam uzdolniona plastycznie, także mi robienie biżuterii jakoś przyszło naturalnie i ponoć nieźle mi to wychodzi ;) Co do sklepów to różnie można trafić, w każdym mają coś lepszego i gorszego, w jednym lepsze rzemienie, w drugim lepsze kryształy itd.

E-GOista

Posty: 19

 
Mnie się bardzo dobrze pracuje na elementach od firmy New Craft. Mają bardzo porządne rzeczy, a dzięki czemu sama biżuteria może służyć przez długi czas, a nie rozpada się po kilku założeniach. Na stronie www.newcraft.eu jest ich pełna oferta i faktycznie jest z czego wybierać. Nieważne jaką biżuterię planuje się zrobić, to tutaj znajdziesz komponenty. Pozdr.

MShR

Posty: 18

 
No jakby nie było od jakości elementów dużo zależy. Dobry pomysł jest ważny, ale jeśli będzie źle przygotowana, źle złożona biżuteria to nawet pomysł się nie obroni sam.

ZetMichał

Posty: 19

 
Trudna sprawa z takim sklepem szczerze Ci powiem. Sama szukam od dłuższego czasu i na nic wartego uwagi trafić nie potrafię. Nie wiem, może źle szukam czy coś;/

secret santa

Posty: 24