• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowe

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowe

W jakiej biżuterii lubicie na co dzień chodzić i gdzie ją kupujecie? Zapraszam do ciekawej dyskusji :)

matek562

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi o obrączki ślubne to najlepiej dopasować je pod względem wygody. Obrączki ślubne nosi się non stop, bez zdejmowania.

brudasek67

Posty: 12

 
W sezonie lipiec – sierpień bardzo dużo ciekawych promocji ma sklep jubilerski savicki.pl. Akurat trafiłem na nich z polecenia specjalisty branżowego, który mnie naprowadził na piękną obrączkę przecenioną z 4867 na 3990 zł. Różnica jest bardzo duża. Dodam jeszcze, że promocje obejmują biżuterię z diamentami. Do tego dochodzi bezpłatny grawer na życzenie. Jedna z lepszych i bogatszych ofert w Polsce.

raptofil

Posty: 23

 
Według mojej wiedzy od konkretnej próby złota zależy w dużym stopniu wytrzymałość samej biżuterii, więc warto trochę poznać nazewnictwo i nie popełnić błędu jakościowego.

Klarka45

Posty: 8

 
Teraz znajdziesz nawet pierścionki z połączonymi kolorami złota. To też pewne rozwiązanie, nieco ekstrawaganckie, ale niektóre kobiety lubią taki format.

Ron

Posty: 34

 
Warto planować zakup pierścionka zaręczynowego, ewentualnie obrączek na długo przed wydarzeniem, ponieważ możesz trafić na spore przeceny w sklepach jubilerskich. Szczególnie w sezonie letnim jest dużo promocji.

stopiw7

Posty: 15

 
Warto zauważyć, że prawdziwy diament to również ponadczasowa inwestycja i to z niezłymi stopami zwrotu. Akurat zajmuję się diamentami inwestycyjnymi i coraz więcej ludzi się nimi faktycznie interesuje. W tej branży nieporozumienia jakościowe praktycznie nie występują.

kluster

Posty: 21