• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

srebrna biżuteria naszyjniki

srebrna biżuteria naszyjniki

Witam. Co powiecie na temat jubilerów w Białymstoku? Gdzie można dostać dobrej klasy złoto za jakieś sensowne pieniądze? Pozdr.

johncena67

Posty: 20

 
Dobrze mieć jakieś złoto w domu, czasy są niepewne, a taka lokata jest bezpieczna moim zdaniem. Złoto swoją wartość zawsze będzie miało ;)

Piotrek.P

Posty: 17

 
Hej, sam mam problem ze znalezieniem dobrego jubilera...Z jednej strony zależy mi na jakości kruszywa, a z drugiej na cenie. Szukam obrączek...

mirekp2005

Posty: 22

 
Kilka razy zamawiałam biżuterię przez internet a ostatnio to zamawiałam z serwisu www.markobizuteria.pl. Kupiłam tutaj złote kolczyki i świetnie się noszą, idealnie pasują mi zwłaszcza na jakieś wieczorowe wyjścia itd. Obsługa sklepu też na duży plus, konkretnie, sprawnie i rzetelnie.

Cybooor

Posty: 12

 
U nas przygotowania do ślubu pełną parą – suknia jest, garnitur jest, pozostaje jeszcze skołować te obrączki:P Także jak coś to ja też jubilera szukam !!!

Spirek

Posty: 18

 
Powoli się szykuję na wesele mojej przyjaciółki i właśnie myślę nad jakąś nową biżuterią. Przydałby się fajny zestaw kolczyki i naszyjnik. Gdzie widzieliście promocje na takie zestawy w złocie?

Anno Domini

Posty: 19