• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

biżuteria pierścionki z niebieskimi topazami, sprawdzony sklep??

biżuteria pierścionki z niebieskimi topazami, sprawdzony sklep??

Z tego, co się orientuję, to teraz bardzo modną biżuterią są pierścionki z blue topazem. Do czego pasuje taka biżuteria? Znacie jakieś konkretne fasony, które są teraz na czasie.

eGall

Posty: 3

 
To witam :) Ja też kocham srebro. Biżuteria srebrna to eleganckie ozdoby, którymi lubią podkreślać swoje stroje. Teraz zamierzam kupić kolczyki z markazytami, bo zaczęłam gustować właśnie w tych kamieniach imitujących diamenciki :D Może widziałyście coś fajnego. Piszcie. Dziękuję.

misiapysia

Posty: 18

 
Mnie też podoba się taka biżuteria. Pierścionki z blue topazem to wspaniały dodatek, który będzie Ci pasował zarówno do codziennych strojów, jak i casual czy eleganckich kreacji :)

MBsmoke

Posty: 10

 
Nie wiem, jak wy, niemniej jednak ja najniezwyklej lubię oryginalną biżuterię srebrną. Podobają mi się wyszukane modele pierścionków, bowiem od wielu lat gustuję właśnie w tego rodzaju ozdobach. Mam ogromną liczba pierścionków i manię ich kupowania.

Klarka34

Posty: 11

 
Srebrna biżuteria to śliczne, uniwersalne dodatki, zatem właśnie je lubię. Ich uniwersalność pozwala mi nosić srebro do każdej stylizacji. Na pewno sprawdzę, jakie nowości polecacie?

Zdzichu

Posty: 7

 
Kupuję tutaj i zawsze jestem zadowolona https://braccatta.com/pl/bizuteria-srebrna. Oferują dobrej klasy srebro, biżuterię w super nowościach. Obsługa bardzo rzetelna.

fertuś

Posty: 7

 
Moim ulubionym dodatkiem jest naprawdę oryginalna biżuteria. Ostatnio pozwoliłam sobie na zakup kolczyków z niebieskimi topazami. Są niebanalne, eleganckie i mogę je nosić do każdej stylizacji. Polecam wszystkim romantycznym kobietom :) Pozdrawiam.

juron

Posty: 11

 
Do tego polecam wybrać coś z pierścionków z markazytami i będzie komplet. Ja również lubię markazyty, tylko że tego typu biżuteria nie należy do najtańszych. Ale przyznaję rację, że markazyty to świetny wybór, dodatkowo bardzo trwały kamień :)

Kitas

Posty: 4