• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

idealne tętno bieganie, opinie

idealne tętno bieganie, opinie

Zastanawiam się, jakie wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednakże jechać poza miasto? Jak otrzymać znaczące informacje pogodowe o swoim regionie, w którym przebywam?

MBsmoke

Posty: 1

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

beata77

Posty: 13

 
Biegać za mocno nie lubię, wobec tego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, iż nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

dof77

Posty: 15

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, ale cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a później jest już o sporo, sporo trudniej.

Marioleczka

Posty: 4

 
U mnie porządne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, natomiast mam znajomego, który biega od dużo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, natomiast i wytrenowania, wobec tego należałoby dużo biegać dla swojego zdrowia. Wówczas nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Ycomojo

Posty: 2

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, zatem trzeba to sprawdzać. W olbrzymich miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, zatem bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niesłychanie szkodliwe dla naszego zdrowia.

Lupusx

Posty: 2

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

Anno Domini

Posty: 2

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

icee

Posty: 10

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Działa niesłychanie dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

namok

Posty: 3