• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ogrzewanie podłogowe wieliczka, znacie kogoś ?

ogrzewanie podłogowe wieliczka, znacie kogoś ?

Potrzebuje hydraulika z Niepołomic, który zamontuje mi nową kabinę prysznicową. Kogo profesjonalnego polecacie do takich prac?

Morchepl

Posty: 1

 
Jeśli chcecie zlecić montaż ogrzewania podłogowego w Niepołomicach to tylko tej firmie http://www.instalco-krakow.pl/hydraulik-krakow.html. Mnie bardzo pomogli.

090913123

Posty: 6

 
Większość osób montuje ogrzewanie podłogowe, bo jest o wiele bardziej estetyczne. Nie ma tyle pyłu i kurzu, a do tego nie trzeba się martwić grzejnikami na ścianach.

Kasia1212

Posty: 20

 
Szukanie firmy raczej uciążliwe nie jest, bowiem jest ich sporo. Niestety nie każda firma, jaka się reklamuje ma wiedzę i doświadczenie. W wypadku ogrzewania podłogowego, jakie jest ukryte pod podłogą jakość ma znaczenie. Nie chcemy kuć płytek albo zrywać paneli, bowiem się okazuje, iż niestety, lecz coś jest tam nieszczelne?

Marioleczka

Posty: 7

 
Należałoby sobie porównać koszty związane z tradycyjnym ogrzewaniem na grzejniki, a z tym podłogowych. Piec, który jest niezbędny do ogrzewania podłogowego może mieć 45 stopni temperatury, a jak chcemy mieć grzejniki to trzeba jeszcze te dwadzieścia stopni Celsjusza dołożyć. Widać, co się bardziej opłaca?

AAjaka!!

Posty: 6

 
Znajomy zlecał firmie montaż ogrzewania podłogowego w Skawinie i dali radę. Wszystko działa i nic nie cieknie. To sukces, bo podobno wcale to nie jest takie proste i wiele firm nie za bardzo wie jak te prace należy wykonywać.

Klakierek56

Posty: 7

 
Kilka miesięcy temu montowałem ogrzewanie podłogowe w Wieliczce i działało przez sezon grzewczy super. Było naprawdę zimno, a ja nie zużyłem zbyt wiele opału. Dla mnie takie ogrzewanie ma wiele zalet, dlatego nie zmieniałbym go na żadne inne.

arko1916

Posty: 20

 
Kilka miesięcy temu montowałem ogrzewanie podłogowe w Wieliczce i działało poprzez sezon grzewczy super. Było faktycznie zimno, a ja nie zużyłem zbyt wiele opału. Dla mnie takie ogrzewanie ma wiele zalet, zatem nie zmieniałbym go na żadne inne.

Max Pejnn

Posty: 22

 
Miałem ogrzewanie na grzejnikach i miałem takie podłogowe. Każde ma swoje wady i zalety. Najlepiej na sobie to przetestować i wyrobić sobie własne zdanie.

TomekK

Posty: 2

 
Chciałem założyć sobie takie ogrzewanie, ale nie było wówczas jak. Teraz to dopiero może jak będzie jakiś większy remont to się zdecyduje na zmiany. Za wiele byłoby pracy i za wysokie koszty. U znajomych takie ogrzewanie działa niesłychanie dobrze, zatem nie dziwię się, iż tak wiele osób je u siebie montuje. To się opłaca.

Jasio234

Posty: 7