• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

tanie lampy bartycka

tanie lampy bartycka

Gdzie zdarzyło się wam kupować akcesoria oświetleniowe z systemem LED? Można w sieci znaleźć taniej produkty, niż w zwykłych sklepach stacjonarnych?

hazi32

Posty: 16

 
Różne są przedziały cenowe, jeśli chodzi o takie oświetlenie. Można LED znaleźć w miarę tanio, ale można też wydać na taką żaróweczkę porządne pieniądze;) W zależności od potrzeb i możliwości ;)

Wegierek86

Posty: 21

 
Ogólnie technologia led daje większe możliwości, jeśli chodzi o aranżacje różnego typu. Zwłaszcza taśmy się tutaj bardzo fajnie sprawdzają. Można się bawić kolorami, co w przypadku starych żarówek jest niemożliwe.

kryzys

Posty: 22

 
Nie mam głowy do takich rzeczy. Żarówki kupuję raz na ruski rok, więc w ogóle nie ogarniam co teraz się opłaca kupić, gdzie i w ogóle o co chodzi z tym całym LED ;))

arko1916

Posty: 20

 
Heh, jak się ostatnio poparzyłem podczas wykręcania rozpalonej do czerwoności żarówki to postanowiłem wymienić w całym domu te stare na nowoczesne, zimne ledy. To w sumie też z myślą o dzieciach, które mogłyby się poparzyć...

noman1

Posty: 25

 
Sam właśnie nie wiem jakie konkretnie żarówki kupić do domu. Wybór jeśli chodzi o LED jest przeogromny, a nie chciałbym czegoś kiepskiego kupić i to jeszcze przepłacić. Także dołączam się do pytania! Gdzie LEDy dostać?

Anonim.KuBa

Posty: 28

 
Pochwalę, ale używam ledów już praktycznie od początku jak tylko weszły na rynek. Ostatnie sztuki kupowałam kilka lat temu i od tej pory nie musiałam niczego wymieniać. W dłuższej perspektywie czasu inwestycja się zwraca.

DaNceR

Posty: 22

 
Mam takiego ziomka w pracy co się zna na elektryce i różnych ciekawostkach technicznych to może on będzie coś więcej wiedział na ten temat. Napiszę do niego esa i dam znać jak coś. Pozdro!

norca

Posty: 23

 
Mam w planie zakup całego oświetlenia do domu, bo dopiero robimy wykończenia, także jest trochę do zakupienia. W sumie też by mi się przydał jakiś tani i dobry sklep...

1adversary

Posty: 22

 
Hejo...Poszukaj w sieci, jest trochę sklepów stricte oświetleniowych, w takich najlepiej się rozejrzeć. Ewentualnie może gdzieś w okolicy znajdziesz stacjonarny, to nawet lepiej, bo można się skonsultować ze sprzedawcą odnośnie konkretnych typów żarówek.

raptofil

Posty: 24