• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

powiększanie ust kwasem hialuronowym szczecin, poszukuję

powiększanie ust kwasem hialuronowym szczecin, poszukuję

Witam, czy znacie dobrą klinikę, w której jest ortopedia zabiegi w Szczecinie? Jesteście w stanie mi polecić placówkę, do której wy chodzicie? Nabawiłam się kontuzji nogi, od dłuższego czasu nie mogę dojść do siebie i nie wiem, co dalej robić.

plusert9

Posty: 1

 
Ja korzystałam z usług niezmiernie dobrego lekarza, chodzi mi o leczenie otyłości w Szczecinie. Mogę polecić Ci niezmiernie dobrą klinikę, do jakiej sama chodzę, więc jest sprawdzona. Tutaj masz link do ich strony https://olimedica.pl/mezoterapia-iglowa-twarzy-ciala/. Możesz na początku przeczytać sobie, co oferują.

TomekK

Posty: 4

 
Dzień dobry, Wydaje mi się, że jest dobry laryngolog w Szczecinie, tylko prywatnie. Jeśli pragniesz to mogę dać Ci namiary na specjalistę, z jakiego usług korzysta moja siostra, jaka ma problemy z górnymi drogami oddechowymi.

Jasio234

Posty: 2

 
Warto zrobić fotoodmładzanie w Szczecinie. Byłam na takim zabiegu i jestem niezmiernie zadowolona z efektów. Jeżeli chcesz to mogę przesłać Ci potem adres placówki, do jakiej chodzę.

pawel253

Posty: 2

 
Ja polecam Ci leczenie bezdechu w Szczecinie. Jest tam chyba najlepsza klinika w Polsce, jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Wydaję mi się, że jak wpiszesz sobie w wyszukiwarkę, to powinno od razu Ci wyskoczyć.

Komuka

Posty: 2

 
Zapisz się do lekarza na leczenie bezdechu w Szczecinie, ponieważ ta przypadłość jest bardzo niebezpieczna. Ja również miałem problemy z chrapaniem, dopiero na badaniach wyszło, że również pojawia się bezdech senny. Jak lekarz powiedział mi, co mogło się stać to się przeraziłem.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Mnie również interesuje epilacja laserowa w Szczecinie. Jestem ciekawa, czy to niesłychanie boli, bowiem panicznie boję się takich zabiegów.

Schwalbaa

Posty: 4