• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

usługi bhp katowice, szukam

usługi bhp katowice, szukam

Czy szkolenia bhp w ogóle coś dają? Zapamiętujecie coś z tego, co Wam przekazują? U nas to bywa z tym niesłychanie różnie, zatem jestem ciekawy czy w innych regionach kraju jest w przeciwnym wypadku czy tak samo?

Hunka

Posty: 4

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, albowiem poznaje ciekawe historie z życia ludzi, jakie takie szkolenia prowadzą i te osoby rzeczywiście mają niezwykle sporo do powiedzenia. Według mnie super.

adam_rudas

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś odpowiedniego.

Bączeak

Posty: 8

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

yetisize

Posty: 8

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Klara323

Posty: 3

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezwykle nudno, albowiem ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą wiecej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

StaryChemik

Posty: 4