• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotografia ślubna w Zielonej Górze, szukam

fotografia ślubna w Zielonej Górze, szukam

Chciałbym zlecić fotografię ślubną w Zielonej Górze komuś, kto się na tym naprawdę bardzo dobrze zna. Kogo polecacie?

Dosti

Posty: 1

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

Klara323

Posty: 5

 
Jeśli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który niesłychanie dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę znajdziecie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje inne fotografie włącznie ze ślubami i weselami.

xacti

Posty: 24

 
Fotograf musi mieć bardzo spore doświadczenie. To podstawa i wtedy fotografie wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto pln jest w stanie zrobić coś szczególnego. Jeżeli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych fotografii.

Raryua

Posty: 3

 
Uwielbiam fotografię weselne z Zielonej Góry, bo tam jest fotograf, który wykonuje śliczne fotografie. Można mieć sprzęt za sto tysięcy, ale to nie wystarczy. Trzeba jeszcze wiedzieć jak się ustawić i jak zrobić zdjęcie, na jakim wszyscy wyjdziemy bardzo dobrze. Trafiając do kogoś, kto ma w tym bardzo gigantyczne doświadczenie będziemy zadowoleni.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super zdjęcia. Potrafił się tak ustawić, iż był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi wykonać.

MBsmoke

Posty: 2

 
Wiem, że jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje piękne zdjęcia. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem niestety jak się nazywa, ale się dowiem.

Agaaa56

Posty: 4

 
Ofert jest bardzo dużo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być niestety problem z terminem.

labuh

Posty: 10

 
Wiem, iż jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje ładne zdjęcia. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem niestety jak się nazywa, natomiast się dowiem.

090913123

Posty: 2

 
Robienie takich fotografii nie jest łatwe. Dużo z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina szczególnie na początku ślubu nie za bardzo chce fotografii. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

Aniusiaaa1

Posty: 3