• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Joga twarzy, znacie kogoś

Joga twarzy, znacie kogoś

Cześć.

Szukam pomysłu na prezent dla przyjaciółki. Jest ona osobą wybitnie dbającą o siebie i swój wygląd no i samopoczucie. Zastanawiam się nad wykupieniem jej karnetu na jogę twarzy.

Co sądzicie, czy to dobry pomysł?

gregBard

Posty: 19

 
Hej. Ja należę do osób, które są zapracowane i nie mają na nic czasu. Jednak czas leci i się go na pewno nie oszuka. Nie dbając w żaden sposób o siebie, robi się sobie krzywdę. Po latach już można żałować bo pewnych rzeczy już się nie cofnie.

ewu1u01

Posty: 18

 
Cześć.

Ciężko mi jako samotnej matce wygospodarować czas i siły na zabiegi kosmetyczne. Jednakże po jednej wizycie w takim specjalistycznym salonie kosmetycznym już jestem pewna że będę bardzo częstokroć korzystała z takich usług. Nie są one bardzo kosztowne a zadowolenie które dają jest przeogromne. Polecam.

Adam74022

Posty: 28

 
Dzień dobry. To absolutna prawda że wizyta w salonie kosmetycznym wpływa na nastrój kobiety. Ja to już sprawdziłem na swojej kobiecie, dzięki czemu wiem już aktualnie jak prędko ją ugłaskać.

Zlomex

Posty: 19

 
Dzień dobry. Na pewno jest możliwość wykupienia karnetu. I to pewno można otrzymać dzięki temu promocyjne ceny, atrakcyjne dla klienta. W końcu firma ma dzięki karnetowi stałego klienta.

ciopix

Posty: 23

 
Dzień dobry. To absolutna prawda że wizyta w salonie kosmetycznym wpływa na nastrój kobiety. Ja to już sprawdziłem na swojej kobiecie, dzięki czemu wiem już dziś jak szybko ją ugłaskać.

Felekkk2

Posty: 20

 
Hej. Ja spokojnie mogę powiedzieć iż mi pomógł link http://www.liftingtwarzy.pl, dzięki któremu uzyskałam faktycznie wiele ciekawych i wartościowych informacji. A o to przecież chodziło żeby mieć konkretną wiedzą na dany temat.

giena1977a

Posty: 19