• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

sprzędt do siłowni

sprzędt do siłowni

Cześć. Jakiej marki ławeczki do siłowni polecacie? Swoje ważę i nie chcę się podczas wyciskania bać, że całość się pode mną zawali. Moja waga plus niecałe sto kilo na sztandze...to już jest całkiem niezłe obciążenie, słaba ławka może tego nie wytrzymać.

Yuri20

Posty: 9

 
Co do stojaków, ławeczek i drążków to polecam markę K Sport, mają rzeczy solidne z porządnej mocnej stali ale też takie które wizualnie dobrze wyglądają.

Totek

Posty: 15

 
Do ćwiczeń na siłowni i do sportów walki można kupić wszystko w sklepie internetowym k-sport.com.pl, polecam – dobra obsługa, szybko dostarczyli zamówienie, całość skompletowana, porządnie zapakowana.

Hunka

Posty: 15

 
Ciekaw jestem jak wygląda siłownia takiego Pudzianowskiego. On to musi mieć osobny garaż na same obciążniki, talerze i tak dalej :P

małgoś45

Posty: 9

 
U mnie w mieszkaniu najważniejszym sprzętem do ćwiczeń jest...mata ;) Najważniejsze żeby było się na czym położyć, wyłożyć do planku choćby i reszta mi jest zupełnie zbędna.

1983ar

Posty: 24

 
Dla mnie najważniejsze przy sprzęcie na siłowni jest to, żeby była możliwość regulacji, wiadomo każdy jest inny, ma inną sylwetkę, inną wagę itp. więc tutaj jak największa możliwość dopasowania ławeczki czy innego sprzętu jest super ważna.

12erBis

Posty: 5

 
Klasowe rzeczy w nowoczesnej estetyce produkuje K Sport, chwalę sobie zwłaszcza drążek, w sumie mógłbym tylko na nim ćwiczyć, ja w ogóle jestem zdania że własne obciążenie w większości przypadków wystarcza.

karmelaniolek

Posty: 12

 
Hej, w domu nie mam gdzie siłowni sobie zrobić, ale ostatnio dostaliśmy w robocie multisporta to chyba zacznę gdzieś chodzić na siłkę. Polecacie jakieś dobre miejscówki w Wawie?

1adversary

Posty: 22

 
Ławki czy drążki to na pewno K Sport dobre robi. Sam używam ich sprzętu i jest okej, wygodne i wytrzymałe rzeczy za niewygórowaną kasę.

raptofil

Posty: 16