• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

blog stylizacje damskie, poszukuje

blog stylizacje damskie, poszukuje

Z góry bardzo dziękuję za polecenia fajnych stron dotyczących kobiecej mody. Mam dylemat. Potrzebny mi rzetelny blog, na którym prezentowane są ubrania damskie, które można dostać bez większego problemu.

CzarnyBlant

Posty: 5

 
Najlepsze są stronki, gdzie masz już konkretne propozycje ubrań od danych marek łącznie z ceną i dokładnym opisem. Często korzystam z pomocy bloga, bo modne inspiracje damskie to coś, co lubię najbardziej. Jeśli wpadnie wam jakiś fajny blog w oko, od razu piszcie. Ja też podeślę swoje propozycje takich poradników.

Morchepl

Posty: 14

 
No właśnie. Piszesz o wyszukanych ciuchach, a ja potrzebuję zwykłej pomocy. Chodzi mi o porady, co włożyć do pracy itd. Jakieś propozycje ubrań, które można kupić w sprawdzonym sklepie internetowym. Takiego bloga ze stylizacjami damskimi jakoś nie mogę znaleźć, a jak już, to tylko z kilkoma wpisami, a później już nic :(

phonik

Posty: 8

 
Na nieszczęście też nie mam pomysłu, jak mogłabym odświeżyć swoją garderobę. Muszę powyrzucać mnóstwo ubrań, które już dawno przestało się nosić i na bank okaże się, że szafa świeci pustkami. Mnie też przydałby się jakiś ciekawy blog z propozycjami odzieży damskiej.

Marlenka33

Posty: 10

 
Nie zapomnij o nas :) Na razie mamy to, co mamy i to musi naw wystarczyć. Ja też dam znać, jeśli uda mi się natknąć na bloga z damską modą, który jest rzeczywiście fachowo prowadzony.

czysett

Posty: 19

 
To jest link do niesłychanie rzetelnego bloga o damskiej modzie https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com. Strona jest dedykowana zwyczajnym kobietom. Takim jak my po prostu, więc można tam odnaleźć wiele ciekawych inspiracji.

Lupusx

Posty: 16

 
Takich porad znajdziesz w Internecie dużo. Musisz poświęcić troszkę czasu, lecz to prawda, że przydałaby się jakaś profesjonalna stronka, blog z propozycjami odzieży damskiej na wielkie wyjścia, lecz też na co dzień. Nie mam czasu na wychodzenie na zakupy. Większa część ciuchów kupuję online, więc interesują mnie też propozycje sklepów.

maniek

Posty: 7