• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Powiększanie penisa

Powiększanie penisa

Zauważyłem, że po 30 spadło mi trochę libido. Ćwiczę, sporo biegam, mam w miarę niezłą dietę, ale coś się jednak z tematem dzieje, że nie mogę się przywrócić do porządku. Może suplementacja, ale czym konkretnie?

namok 

Posty: 4

 
Właśnie też myślę, że możesz mieć nadciśnienie. U mnie diagnoza wiązała się właśnie z wykryciem problemów seksualnych.

tadekw7

Posty: 11

 
Hormony zbadaj. Może trochę drogo wychodzi, ale przynajmniej wiesz, na czym stoisz i gdzie szukać pomocy. Najczęściej zioła działają, jak zauważysz dopiero początku spadku libido.

wierter

Posty: 17

 
Najpierw się zbadaj, a dopiero później szukaj metod suplementacyjnych, bo możesz się przejechać trochę na ciśnieniu.

E-GOista

Posty: 19

 
Jak popadasz w marazm życiowy to facet przestaje po prostu wykazywać chęć do współżycia, spadek libido jest naturalny, jeżeli prowadzisz mało angażujący fizycznie, psychicznie tryb życia. Może coś zmień w codzienności, jakieś drobne wyzwania, więcej ambicji, zadbaj o ogólną formę. Suplementacja ok, ale przy okazji. Trzeba też spojrzeć szerzej na siebie trochę.

namok

Posty: 8

 
Może medytację wprowadź do codziennej rutyny. Mi bardzo pomogła się zrelaksować, co przełożyło się na naturalny wzrost libido. Polecam gorąco.

Eliot56

Posty: 5

 
Komentowałem niedawno dr Penigreat, bo mi bardzo pomógł, a masz tabletki w technologii niemieckiej. Podobno dość powszechny problem z utratą libido u facetów obecnie, więc trzeba się wspomagać. Żeń szeń, korzeń macy i palma sabałowa to naturalne, ale mocno kopiące składniki. Czasami, aż za mocno się po tym chce, więc polecam tylko osobom, którzy mają jednak kobiety przy sobie.

apepsi1983

Posty: 13

 
Kupuj zawsze opakowanie testowe, nawet kilku suplementów, żeby organizm się do jednego specyfiku nie przyzwyczaił po prostu. Jedna z najlepszych strategii, nawet przez farmaceutów często polecana.

Aga-lloch

Posty: 6